Springfield Zone

Slovenská komunita fanúšikov Simpsonovcov.
Aktuálny čas je 18 Dec 2017, 21:19

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 67 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Sledujete kreslene serialy (okrem simpsonovcov)
Ano 90%  90%  [ 47 ]
Nie 10%  10%  [ 5 ]
Celkom hlasov : 52
Autor Správa
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 11 Mar 2007, 23:03 
SZ Moderátor
SZ Moderátor
Obrázok užívateľa

fedoo píše:
Samozrejme, je treba si vybrat nieco kvalitne. Sice som hovoril o Tom a Jerry aBugs Bunnym, ale teraz sa zasa priznam, ze take rozpravky ako Kacerovo, alebo Chip a Dale by ma uz ani nebavili pozerat, mozno tak z nostalgie chvilku, ale pravidelne nie.

Asi rok dozadu som si stiahol asi 20 dielov Kacerovcov a bolo to uzasne vidiet to zas asi po 8-10 rokoch...nic ine ma nebavi od disneyho ale kacerovci sa podarili, samozrejme Looney Tunes su fajn, paci sa mi ten humor, aj ked nepaci sa mi ked sa nieco podobne taha napriklad do simpsonovcov, napriklad v poslednom dieli ako chytali tie deti zaujimavym stylom...najradsej som mal Animakov (pre tych co nevedia je to WB Looney Tunes - Yakko, Wakko a Dot a dalsi)

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 12 Mar 2007, 18:36 
Big Homer
Big Homer
Obrázok užívateľa

velky_muftu píše:
fedoo píše:
Samozrejme, je treba si vybrat nieco kvalitne. Sice som hovoril o Tom a Jerry aBugs Bunnym, ale teraz sa zasa priznam, ze take rozpravky ako Kacerovo, alebo Chip a Dale by ma uz ani nebavili pozerat, mozno tak z nostalgie chvilku, ale pravidelne nie.

Asi rok dozadu som si stiahol asi 20 dielov Kacerovcov a bolo to uzasne vidiet to zas asi po 8-10 rokoch...nic ine ma nebavi od disneyho ale kacerovci sa podarili, samozrejme Looney Tunes su fajn, paci sa mi ten humor, aj ked nepaci sa mi ked sa nieco podobne taha napriklad do simpsonovcov, napriklad v poslednom dieli ako chytali tie deti zaujimavym stylom...najradsej som mal Animakov (pre tych co nevedia je to WB Looney Tunes - Yakko, Wakko a Dot a dalsi)

heh, vy ste jak moj bratranec... ono to má 26 rokov, ale keď som u nich a pozerám Simpsonovcov, alebo Toma a Jerryho (ked ešre chodil markizáčik), tak sa smial ako dili (napr. niečo mi nebolo smiešne, ale musela som sa z neho smiať).

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 12 Mar 2007, 19:17 
Bartman
Bartman
Obrázok užívateľa

V týchto rozprávkach sa dosť často vyskytuje humor, ktorý proste decká nemôžu pochopiť. A zasmejeme sa na tom až keď sme "veľký".

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 12 Mar 2007, 20:52 
Big Homer
Big Homer
Obrázok užívateľa

fedoo píše:
V týchto rozprávkach sa dosť často vyskytuje humor, ktorý proste decká nemôžu pochopiť. A zasmejeme sa na tom až keď sme "veľký".

no to nešlo o to... ved nie som až také decko... ale on sa smeje na každej hluposti... teda, ked si myslel k mojmu príspevku

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 12 Mar 2007, 21:00 
Bartman
Bartman
Obrázok užívateľa

Nieee, ja som nehovoril, že si decko. To som hovoril všeobecne. Prepáč ak si to tak pochopila. Ale je pravda, že niektorí ľudia sa smejú na takých veciach, čo nie sú veľmi smiešne.

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 11 Nov 2007, 14:55 
batoľa
batoľa

moje naj je rychla rota,kacerovo a potom smolkovia,gumkaci

Predmet príspevku: Re: Naj kreslene serialy
PoslaťNapísal: 10 Nov 2008, 21:13 
Maggie
Maggie
Obrázok užívateľa

Macko Pooh 4eweeeeeeer:)

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 67 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť