Springfield Zone

Slovenská komunita fanúšikov Simpsonovcov.
Aktuálny čas je 21 Sep 2018, 05:12

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: SIMPSONSZONE.WZ.CZ
PoslaťNapísal: 21 Okt 2006, 22:21 
batoľa
batoľa

Koukněte na můj web...Díky a regněte se na forku a pišteeee :-)

http://WWW.SIMPSONSZONE.WZ.CZ

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 21 Okt 2006, 22:38 
Big Homer
Big Homer
Obrázok užívateľa

hmm...akoze na zaciatok slusne :)...mno ja sa do takeho moc nerozumiem....
celkom podarene ...i ked wz.cz je dost pomala domena

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 21 Okt 2006, 22:43 
SZ Moderátor
SZ Moderátor
Obrázok užívateľa

no tak stranka je to pekna...uvidime ako sa rozbehne :P

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 22 Okt 2006, 07:48 
Lord Chockula
Lord Chockula
Obrázok užívateľa

Asi ma vestci budete nenavidiet ale:

Akosi sa mi nepaci nazov "Springfield Zone" (kdo nechape, nech sa pozrie na logo tohoto fora a stranky)
Absolutne skopcenie obrazku tyzdna (ide o samotny obrazok ktory cirou nahodou ma aj ina dost znama stranka)
Titulok "Antique by SUb-zERO prezradza, ze si pouzil template. Take veci sa mazu spolu z reklamou na tvorcu 8)
Trochu nemoderna grafika (a este k tomu neprehladna, napr. paul nema ziadny desing na titul grafika roku ale je to pekne, prehladne a moderne)
Preboha, prekop si cely zdrojak!!! Keby si to dal do validatoru tak skratuje, tabulky sa uz nepouzivaju, svetu vladnu DIVy !!! A ked uz, tak si predsa dam pozor aby to nebola doslova tabulka na tabulke ...
A nakoniec, skoro nic o simpsonovcoch. Davat tam gbook a ankety ked tam skoro nic nemas je trochu blbost, samo ze ti tam nikto nenapise ked tam skoro nic nie je :)

A teraz ma prosim neukamenujte, ked ja som taky kritik ... :D

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 22 Okt 2006, 08:07 
Bartman
Bartman
Obrázok užívateľa

ElHomero píše:
Asi ma vestci budete nenavidiet ale:

Akosi sa mi nepaci nazov "Springfield Zone" (kdo nechape, nech sa pozrie na logo tohoto fora a stranky)
Absolutne skopcenie obrazku tyzdna (ide o samotny obrazok ktory cirou nahodou ma aj ina dost znama stranka)
Titulok "Antique by SUb-zERO prezradza, ze si pouzil template. Take veci sa mazu spolu z reklamou na tvorcu 8)
Trochu nemoderna grafika (a este k tomu neprehladna, napr. paul nema ziadny desing na titul grafika roku ale je to pekne, prehladne a moderne)
Preboha, prekop si cely zdrojak!!! Keby si to dal do validatoru tak skratuje, tabulky sa uz nepouzivaju, svetu vladnu DIVy !!! A ked uz, tak si predsa dam pozor aby to nebola doslova tabulka na tabulke ...
A nakoniec, skoro nic o simpsonovcoch. Davat tam gbook a ankety ked tam skoro nic nemas je trochu blbost, samo ze ti tam nikto nenapise ked tam skoro nic nie je :)

A teraz ma prosim neukamenujte, ked ja som taky kritik ... :D

Kamenovat tě určitě nebudu, spíš bych řekl, že máš pravdu ... ta sránka je nic moc .... neříkám že šablony jsou špatné, taky je občas použiju ... ale toto ? :roll:

Dále myslím, že ten člověk by si měl ujasnit význam slova wallpaper .... obrázek 150×190px není dle mého zrovna vhodný jako wallpaper, ještě když je to rastr a je celem jasné, že je zcizen z jiné stránky ....

Download ? .... to samé máme na každé druhé stránce o simpsonech ... chce to něco nového ....

Jinak ještě bych poukázal na děsný (ne děsně dobrý, ale děsný) horní banner .... dalo by se to popsat jednou otřepanou frází .... FUJ TO SEM SE LEK !

Ale ten člověk to nemusí hned pověsit na hřebík ... chce to přepsat a zvalidovat zdrojáky, trošku zlepšit grafiku, vymysket nějaký pěkný obsah a voala máme pěkný web :-)

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 22 Okt 2006, 10:14 
Big Homer
Big Homer
Obrázok užívateľa

hmm..a ten banner je dost divny... akoze je napisany na stranku a nie forum a pise na nom simpsonforum.wz.cz... ta je neznam...keby som si mala kliknut tak sa asi tam kde som sa chcela dostat nedostanem....
hmm a fakt je to divne ze simpsons zone....hmm...keby som bola nim tak totu stranku tu nikdy nenacapim....dost divne....uvidime co stoho vznikne

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 22 Okt 2006, 18:04 
SZ Moderátor
SZ Moderátor
Obrázok užívateľa

este som sa na taku stranku nekukol...ale len chcem podotknut ze v sekcii download toho vela uverejnit nemozes...najlepsie by tam bolo nahadzat priamo moznost stiahnut si diely ale to ti bohuzial zrusia :(

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 23 Okt 2006, 13:49 
batoľa
batoľa
Obrázok užívateľa

Ak je tamto dobra stranka tak ja som sveti Peter a moj komp je pes. haf

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť